Mountain forest 2

 
Novinka Efekt lupa

krátký popis test

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 799 Kč
Ušetříte 300 Kč (–17 %)
1 499 Kč    
Kód produktu 7
Kategorie Kovové obrazy
 

Železný obraz hory vyřezávaný laserem je obraz vytvořený pomocí speciálního laserového řezání kovů. Obvykle se jedná o kovový plech z železa nebo nerezové oceli, který je pomocí laseru precizně vyřezán do podoby hor.

Tento typ obrazu má obvykle velmi detailní a precizní vyřezávání, které umožňuje vytvoření složitých tvarů a vzorů. Laserové řezání také umožňuje vytváření různých efektů a textur, jako jsou například rýhy, drážky a perforace.

Železné obrazy hor vyřezávané laserem jsou obvykle velmi odolné a odolají povětrnostním podmínkám a poškození. Jsou ideální pro použití jako dekorace do interiéru nebo exteriéru a mohou být vyrobeny v různých velikostech a tvarech.

Obraz hor vyřezávaný laserem může být velmi působivý a zajímavým prvkem dekorace pro domácnosti i pro veřejné prostory. Hory jako motiv mohou přinést do místnosti pocit dobrodružství a svobody a laserové vyřezávání umožňuje vytvoření realistického obrazu s vysokým stupněm detailu. Obrazy hor jsou často používány v horských chatách nebo lyžařských střediscích jako dekorace.