Kovový obraz Lev

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 200 Kč (–13 %)
1 299 Kč    
Kód produktu 106
Kategorie Kovové obrazy
 

Moderní dekorativní kovový obraz Lev je vyřezávaný do ocelového plechu o tloušťce 2mm.

Všechny výrobky jsou několikrát obalené bublinkovou folii, nemusíte se tak bát, že vám obraz přivezou poškozeny, pokud-li se tak stane neváhejte nás kontaktovat na reklamace@steelart.cz

Výhoda tohoto obrazu je že díky pevností kovu vám vydrží na věky.

 

Parametry

Materiál: plech

Velikost: M (50cm x 50cm)  

Tloušťka 0.2mm

Barva: Černá

 

Změna barvy nebo velikosti, jsme schopni zařídit na přání, neváhejte nás kontaktovat na obrazynamiru@steelart.cz

Železný obraz lva vyřezávaný laserem je vytvořen pomocí speciálního laserového řezání kovů. Obvykle se jedná o kovový plech z železa nebo nerezové oceli, který je pomocí laseru precizně vyřezán do podoby lva.

Tento typ obrazu má obvykle velmi detailní a precizní vyřezávání, které umožňuje vytvoření složitých tvarů a vzorů. Laserové řezání také umožňuje vytváření různých efektů a textur, jako jsou například rýhy, drážky a perforace.

Železné obrazy lvů vyřezávané laserem jsou obvykle velmi odolné a odolají povětrnostním podmínkám a poškození. Jsou ideální pro použití jako dekorace do interiéru nebo exteriéru a mohou být vyrobeny v různých velikostech a tvarech.

Obraz lva vyřezávaný laserem může být velmi působivý a zajímavým prvkem dekorace pro domácnosti i pro veřejné prostory. Lví motiv může přinést do místnosti pocit síly, odvahy a nezlomného charakteru a laserové vyřezávání umožňuje vytvoření realistického obrazu s vysokým stupněm detailu. Obrazy lvů jsou často používány jako dekorace do safari klubů, loveckých chat nebo do bytů a domů milovníků zvířat.